Przewóz pracowników w Rzeszowie i okolicy

Wśród naszych usług znajduje się oferta dla przedsiębiorców, którzy potrzebują obsługi w zakresie przewozu pracowników. Zapewnienie podwładnym takiego udogodnienia nie jest obowiązkiem każdego pracodawcy, lecz współpraca z dobrym przewoźnikiem niesie za sobą wiele korzyści. Warto mieć na uwadze, że:

• sposób transportu ma wpływ na komfort pracownika – wypoczęte osoby są bardziej skoncentrowane, pracują efektywniej i osiągają wysokie wyniki; 
wynajem busa  to tańsza opcja niż pokrywanie kosztów komunikacji publicznej lub dojazdu prywatnymi samochodami;
przewóz pracowników pomaga w budowie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa i zapewnieniu sobie lojalności zatrudnionych osób. 

Samodzielne powroty po całym dniu pracy zwiększają ryzyko wypadków. Natomiast korzystanie z usług profesjonalnej firmy transportowej zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie przewozu pracowników. Nasza firma oferuje rotacyjne kursy do biur, magazynów i innych zakładów pracy na terenie Rzeszowa i okolic. 

Ile kosztuje przewóz pracowników? 

Wycena usługi stanowi jak zawsze kwestią indywidualną. Najczęściej najem autokaru rozliczany jest na podstawie przejechanych kilometrów. Dodatkowe informacje, które należy zgłosić w przypadku zainteresowania ofertą, to:

• miejsce wyjazdu oraz miejsce docelowe;
• liczba pasażerów; 
• przystanki pośrednie;
• godziny odjazdów;
• oczekiwany standard pojazdu. 

Na podstawie powyższych danych pracownicy naszej firmy mogą przedstawić Państwu koszty obsługi tego typu przejazdów.